Dlaczego warto wybrać produkty ABL-Tech?

Najniższa cena:

ABL-Tech – jako największy w Europie producent garaży blaszanych, rocznie sprzedaje dziesiątki tysięcy blaszaków. Dzięki tak dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży jesteśmy w stanie negocjować ceny materiałów z hutami stali. W efekcie możemy zaproponować naszym klientom najtańsze na rynku garaże (w stosunku jakość – cena).

Bezpieczeństwo:

Kupując garaż w naszej firmie płacicie Państwo za niego, dopiero w momencie montażu. Nie wymagamy jakichkolwiek zaliczek ani przedpłat – 100% kwoty płatne jest przy odbiorze. Macie Państwo pewność, że podczas odbioru zapłacicie dokładnie taką kwotę, jaka była ustalona podczas rozmowy z konsultantem – bez żadnych ukrytych opłat ani kosztów. Nie będzie sytuacji, że na miejscu okaże się, że trzeba zapłacić więcej, niż zostało to ustalone. Na każdy sprzedawany przez nas produkt udzielana jest gwarancja producenta. Podstawą do gwarancji jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).

Terminowość:

Nasze produkty dostarczane są klientom najszybciej jak tylko jest to możliwe (od 1 do 15 dni roboczych). Podczas realizacji każdego zamówienia kładziemy duży nacisk na to, aby garaż został dostarczony w ustalonym wspólnie z klientem terminie – nasza skuteczność przekracza 98%. Jedynym powodem opóźnienia w pozostałych 2% mogą być wyłącznie czynniki niezależne od naszej firmy (warunki pogodowe, nagła awaria samochodu, itp., ).

Transport:

Nasza firma posiada dziesiątki samochodów dostawczych, odpowiednio przystosowanych do przewozu konstrukcji stalowych, którymi dowozimy nasze produkty pod wskazany adres. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, gotowe elementy garażu skręcane są w całość w przeciągu niespełna 30 minut (w przypadku konstrukcji standardowych).

Doświadczenie:

FPUH ABL-Tech zajmuje się produkcją garaży blaszanych od 1996 roku. Dzięki konsekwentnej realizacji założonej strategii jesteśmy aktualnie największą w Europie firmą specjalizującą się w produkcji blaszaków. Efektem dynamicznego rozwoju naszej firmy jest posiadanie bardzo dużego asortymentu lekkich konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde nietypowe zlecenie. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy zarówno z blach ocynkowanych, jak i powlekanych (zgodnie z paletą kolorów RAL).

Kontakt:

Dzięki kompetentnym konsultantom, cała transakcja przeprowadzana jest w miłej atmosferze. Nasi doradcy pomogą wybrać optymalny dla Państwa produkt, oraz odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania. W trosce o wygodę naszych klientów uruchomiony został „Szybki kontakt”, w ramach którego nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od godziny 8:00 do 21:00.

Raty:

Z myślą o wygodzie naszych klientów udostępniliśmy Państwu wygodny system ratalny. Dzięki temu bez zbędnych formalności możliwy jest zakup garażu na raty. Cały proces przeprowadzany jest drogą elektroniczną oraz telefonicznie, a wszystkie niezbędne dokumenty zostają podpisane w dniu montażu zamówionego produktu.

Przykładowe konstrukcje stalowe

Kliknij w garaż, aby zobaczyć szczegóły

Garaż akrylowy 2.95m x 5m

dach: dwuspadowy
brama: uchylna
wys. wjazdu: 1.85

Oblicz cenę garażu